Název sekce

Společnost Anadem – Světlo na prvním místě

Anadem Europe s.r.o., je inovátorem ve vývoji a zavádění nové generace osvětlení a automatizace. Se zavedením prvního Inteligentního systému osvětlení, kombinuje naše společnost LED technologii, zapojenou v síti a sofistikovaný software do jednoho integrovaného systému, který snižuje náklady zákazníků na osvětlení až o 90%. V našich světelných systémech používáme pouze nejmodernější LED technologii a pokročilá optická řešení. Vysokou kvalitu služeb a produktů garantuje náš tým osvědčených odborníků a vizionářů z oblasti polovodičového osvětlení, a také ověřené výsledky z reálného světa klientských realizací. To vše již od roku 2007.

100% osvětlení za 10%  ceny

Naši zákazníci dramaticky snížili náklady na osvětlení svých zařízení a provozů a získali přesnou kontrolu nad tím, kde, kdy a kolik světla mají k dispozici. Díky tomu se přidali ke stále sílící skupině firem, kterým není lhostejné plýtvání ekonomickými a  přírodními zdroji, znečišťování životního prostředí, mimojiné i díky nadměrné výrobě elektrické energie.

Budoucí  generace osvětlení. Již dnes.

Osvětlení zůstává jedním z nejúčinnějších způsobů, jak snížit spotřebu elektrické energie. Inteligentní LED systém Anadem, je splnění této výzvy, jelikož poskytuje novou generaci řešení, které nastavují novou laťku pro co nejnižší výkony svítidel, při maximalizaci světelného účinku. Kvalitní a úsporná osvětlovací technologie, může být  běžným standartem. Ve spolupráci se společností Anadem Europe, jím může být již dnes.

 

Náš tým

náš tým

více…

Kontakty

kontakty

více…

Nová média

nová média

více…

Kariéra

kariéra

více…