Název sekce

Maximální účinnost, flexibilita, spolehlivost, úspory a žádné kompromisy.

Žádné jiné LED osvětlení nepřináší kombinaci energetické účinnosti, flexibility, spolehlivosti a úspory energie, který poskytuje inteligentní světelný systém Anandem. S tímto řešením nemusíte volit mezi kvalitou světla a energetickou účinnosti. Naše technologie pracuje zcela automaticky a hlavně inteligentně. Díky tomu ušetří až 90% z účtu spotřeby elektrické energie na osvětlení.

Pokud hledáte úspory pro Vaší firmu, naše inteligentní LED osvětlení, které můžete použít pro sklady, výrobní či kancelářské prostory, nebo jiné aplikace s potřebou vysoce kvalitního osvětlení, je pro Vás ideálním řešením.

 

Účinnost

účinnost

Systém vybudovaný od základu s maximálním zaměřením na energetickou účinnost. Hlavní princip Anadem systému je bezkonkurenčnost při poskytování nejvyšší kvality a energetické účinnosti LED osvětlení, což zajišťuje bezpečnost práce a produktivitu za zlomek stávajících nákladů spotřeby elektrické energie. U našeho systému je prokázáno, že snižuje spotřebu energie vynakládanou na osvětlení až o 90% při výrazném zlepšení úrovně osvětlení a celkové kontroly systému.

více…

Flexibilita

flexibilita

Průmyslová odvětví jsou předmětem mnoha neustálých změn. Přizpůsobují se aktuálním ekonomickým vlivům a z toho vyplývajících požadavků na rekonfiguraci provozů. Současným trendem je jednoznačný důraz na flexibilitu a efektivitu. Inteligentní světelný LED systém Anadem toto vše přináší a je v souladu s dynamikou vašeho podnikání.

více…

Spolehlivost

spolehlivost

Anadem Inteligentní osvětlovací systém je určen zejména pro průmyslové prostory a efektivní osvětlení komerčních prostor. Vzhledem k odolné konstrukci svítidel a standardní 3-leté záruce je systém schopen poskytovat maximální spolehlivost a dlouhou životnost.

více…

Úspory

úspory

Hlavní součástí Inteligentního světelného systému Anadem jsou velmi úsporná LED svítidla, která sama o sobě přináší zásadní úsporu. Použitelná jsou téměř v jakémkoliv prostoru. V průmyslových provozech, skladovacích halách, chladírenských skladech, distribučních centrech, ale i v kancelářských a komerčních prostorech. Všude naše technologie přináší prokazatelně největší úspory energie. S naším řešení prosvítíte skutečně jen to, co je nezbytné.

více…