Název sekce

V čem spočívá úspora našeho řešení?

Díky regulaci LED technologie dosahujeme až 90% úspory spotřeby energie na osvětlení ve srovnání s běžným osvětlením a až 50% úspory ve srovnání s neregulovaným LED osvětlením.

Řešení je vhodné jak do stávajích provozů, tak do rekonstruovaných, nebo do právě budovaných. Není rozhodující, jak velká je Vaše společnost, či objekt. Důležitá je Vaše vůle ke změnám a touha po redukci provozních nákladů. Náš systém je vhodný skutečně všude tam, kde se svítí a kde je požadavek na energetickou nenáročnost, vysokovou funkčnost a spolehlivost.

Je to díky kombinaci toho nejlepšího – moderního LED osvětlení a důmyslné automatizace celého systému. Při výběru průmyslového LED osvětlení chtějte jen to nejlepší řešení a také spolehlivou firmu, která Vám toto může poskytnout díky hlubokým zkušenostem. Chtějte také nejlepší výkon a co nejnižší výslednou hodnotu spotřeby. Toto vše Vám může poskytnout společnost Anadem Europe, protože námi vyvinutý systém je postaven na maximalizaci efektivity, flexibility a spolehlivosti. Vaše základní dividenda z investice do našeho zařízení je maximální úspora.

High-Interest-Savings-AccountKumulativní úspory energie spolu s využitelnou životností světelného systému jsou nejdůležitějšími faktory při úvahách o koupi jakéhokoliv systému osvětlení – jen tak bude dlouhodobě vyhovovat Vašim potřebám. Vzhledem k tomu, že kupní cena je jednorázová záležitost, měsíční náklady na energie se hromadí neustále v průběhu času. Se stávajícím osvětlením máte jednu jistotu. A to, že náklady na elektrickou energii budou jenom růst v příštích letech a s tím se můžou neustále zvyšovat Vaše náklady na osvětlení až na neúnosnou mez. Řešení je přitom k dispozici. A tím je Inteligentní světelný systém Anadem.