Název sekce

Vyplatí se být inteligentní

Ať už hledáte maximální efektivitu, flexibilitu a kontrolu, nebo jednoduché, vysoce kvalitní LED osvětlení, společnost Anadem Europe má pro Vás vynikající řešení. Produktové portfolio, sjednocené do Inteligentního systému Anadem, tvoří moderní komplexní řešení v oblasti osvětlení komerčních a průmyslových objektů. Vyniká dramatickou úsporou elektrické energie, účinností používaných LED svítidel, spolehlivostí a flexibilitou celého řídícího systému.

Vysokou kvalitu našich produktů, zaručuje pokročilá a sofistikovaná technologie:

 

Inteligentní systém Anadem

inteligentní systém anadem

Inteligentní systém Anadem jsou cíleně propojená LED svítidla, která jsou ovládána prostřednictvím centrální řídící jednotky a jejího sofistikovaného softwaru.

více…

LED technologie

led technology

Společnost Anadem Europe používá pouze nejnovější produkty LED technologie a sama se na vývoji této technologie aktivně podílí. Díky úsporným a výkoným LED svítidlům šetříte firemní prostředky, ale i životní prostředí.

více…

Nanotechnologie

ochrana nanotech

Anadem Europe vyvinula ve spolupráci s odborníky v oblasti nanotechnologické ochrany povrchů, vlastní řadu přípravků, sloužící k ochraně svítidel zejména v náročných prostředích, kde se vyskytuje mastnota, prach, vlhkost a další nečistoty, které můžou omezit, či poškodit správnou funkci svítidel.

více…