Název sekce

Realizace v komerčních objektech

HDS Retail Czech Republic, a.s.

Společnost HDS Retail Czech Republic, a.s. je společnost, která provozuje mezinárodní obchodní koncepty s těžištěm aktivit v dopravních zónách. Patří do francouzské skupiny firem Lagardère, mateřskou společností je společnost Lagardère Services, přední světová obchodní společnost, která se zabývá rozvojem maloobchodních konceptů a distribucí tištěných médií v objemu překračujícím 5 miliard Euro ročně.

V České Republice Společnost vlastní a provozuje značky např. Relay, Inmedio, Mr. Baker atd. v počtu cca 300 prodejen.

Projekt: Anadem europe se podílí na rekonstrukci osvětlení uvedených prodejen, kde jsou z velké části provozovány zářivkové trubice, které vyžadují vysoké částky na servis a údržbu a také nemalé finanční prostředky na spotřebu elektrické energie, jelikož většina prodejen má minimum denního světla.

Výměna probíhá formou instalace podhledových LED panelů AEP
Realizace –  průběžně od roku 2013, dle harmonogramu jednotlivých rekonstrukcí
Kalkulovaná úspora – 60-70% (dle provozovny)
Návratnost investice – 15 měsíců na provozovnu

 

 

 

Hlavní náplní společnosti Amigal group s.r.o. je poradenství, zprostředkování a zastupování v oblasti nákupů a prodejů komerčních, průmyslových a obchodních nemovitostí a areálů na základě ziskovosti s budoucím potenciálem včetně zajištění financování.

Společnost vlastní a provozuje kancelářská a komerční centra.

Projekt: Anadem Europe rekonstruovala osvětlení v komerčním centru Merkaz, na pražském Chodově, včetně instalace inteligentního systému Anadem. Nová svítidla fungují z části automaticky pomocí systému pohybových a soumrakových čidel.

Výměna probíhá formou instalace podhledových LED panelů AEP a LED trubic AET 150cm

Realizace –  březen 2013 – leden 2014
Kalkulovaná úspora – 60%
Návratnost investice – 14 měsíců

 

logo grey

Impuls Building office center

Projekt: Anadem Europe rekonstruovala část osvětlení v komerčním centru Impuls na pražském Kubáňském Náměstí. Jednalo se zejména o výměnu chodbových svítidel a společných prostor.

Realizace –  květen  2013
Kalkulovaná úspora – 65%
Návratnost investice – 12 měsíců


Projekt: Dodávka a realizace osvětlení rekonstruovaných prostor infocentra. Jedná se zejména o podsvětlení stěn pomocí LED pásek,  hlavní nasvícení prostoru prostřednictvím LED panelů, a bodovková svítidla na dosvícení vybraných prostor.

Realizace –  podzim  2013